TRANSPORT,
KTÓRY SŁUżY PAŃSTWU

Wynajem pojazdów z kierowcami

Nasza misja

Być platformą wyspecjalizowanych i inteligentnych usług dla zoptymalizowanego zarządzania ludźmi, materiałami oraz przepływem.

Usługi transportowe

Nasze usługi transportowe skierowane są do klientów z różnych branż, którzy poszukują szybkiego i niezawodnego sposobu na to, aby przewieźć towar w wybrane miejsce docelowe. Wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam zdobyć niezbędne doświadczenie, dzięki któremu dobieramy pojazdy oraz trasę najlepiej dopasowane do potrzeb danego zlecenie.

Oferujemy usługi transportowe na terenie Polski, między innymi w Warszawie, Krakowie czy Katowicach, ale także wielu innych miastach. Specjalizujemy się w transporcie ładunków wymagających szczególnych zasad przewozu. w tym leków, artykułów spożywczych albo materiałów budowlanych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami świadczonych przez Grupę Berto usług transportowych.

Usługi transportowe – Warszawa, Kraków, Katowice

Świadczymy usługi transportowe w największych miastach w Polsce, jak Warszawa, Kraków i Katowice, ale także wielu innych. Oferta skierowana jest do klientów z różnych branż, dlatego do każdego ładunku podchodzimy indywidualnie, aby zapewnić optymalny czas dostawy, a także zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa w czasie przewozu.

Oferta usług transportowych Grupy Berto skierowana jest między innymi dla firm z branży medycznej (transport leków), spożywczej (transport żywności w kontrolowanej temperaturze) albo budowlanej (usługi z wykorzystaniem HDS). Podczas każdego zlecenia dbamy o to, aby dopasować nasze pojazdy pod kątem wielkości, panującej w nich temperatury czy wilgotności. W ten sposób mają Państwo pewność, że nawet towary wymagające szczególnego traktowania (jak leki) mają zapewnione najlepsze warunki w czasie przewozu do punktu docelowego.

Nasze usługi transportowe – sprawdź, jak wygląda współpraca

Nasze usługi transportowe skierowane są zarówno do dużych firm, jak i klientów indywidualnych. Jeżeli szczególnie zależy Państwu na terminowości dostawy, a także bezpieczeństwie, polecamy zapoznać się z ofertą na transport dedykowany. W ten sposób cały pojazd jest w pełni przeznaczony na jedno konkretne zlecenie.

Każdego, kto pragnie nawiązać współpracę z naszą firmą, zapraszamy do kontaktu. Na początku ustalamy wszelkie szczegóły dotyczące tego, jakie usługi transportowe interesują naszych potencjalnych klientów. Określamy rodzaj ładunku, czas dostawy oraz inne szczegóły, jakie są istotne w procesie transportu. Na podstawie zebranych informacji dobieramy najlepszy dla danego zlecenia pojazd oraz trasę. Każde zlecenie realizowane jest przez doświadczonego kierowcę, posiadającego wszelkie niezbędne uprawnienia potrzebne do obsługi danego typu pojazdu.

Jakie są zalety naszych usług transportowych?

Usługi transportowe są niezbędne w wielu gałęziach przemysłu. To właśnie dzięki nim można zapewnić terminowość dostaw, a tym samym sprawne prowadzenie biznesu. Wśród najważniejszych zalety wynikających ze współpracy z firmą Grupa Berto można wymienić:

  • terminowość oraz niezawodność realizowanych dostaw;
  • bezpieczne warunki przewozu towarów, zagwarantowane przez dopasowanie pojazdu do specyfiki danego zlecenia;
  • optymalnie dobrane trasy, które pozwalają na skrócenie czasu dostawy, jak też zmniejszenie kosztów transportu;
  • doświadczenie kierowców, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w profesjonalnym transporcie drogowym towarów.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w celu poznania szczegółów oferty, a tym samym wybrania najlepszego wariantu dla Państwa branży. Nasze usługi transportowe to od ponad 50 lat gwarancja niezawodności, najwyższe bezpieczeństwo oraz doświadczenie, któremu zaufali klienci w Polsce i poza jej granicami.