TRANSPORT,
KTÓRY SŁUżY PAŃSTWU

Grupa Berto
Transport dedykowany

Transport dedykowany stanowi jeden z filarów naszej działalności. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, którym szczególnie zależy na czasie oraz bezpieczeństwie przewozu ładunku. Grupa Berto oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie transportu dedykowanego, a doświadczeni kierowcy oraz bogata flota pojazdów gwarantują terminowe doręczenie przesyłki. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, aby poznać wszystkie zalety, jakie niesie ze sobą transport ekspresowy. Już dziś zaufaj naszemu doświadczeniu.

Na czym polega transport dedykowany?

Dedykowany transport drogowy stanowi obecnie jedną z najskuteczniejszych metod przewozu ładunków. W tej usłudze cały samochód przeznaczony jest do dyspozycji wyłącznie jednego klienta. Oznacza to między innymi brak przeładunków lub dodatkowych postojów związanych z obsługą towarów innych osób. Doskonale sprawdza się między innymi w przypadku przewozu wartościowych lub delikatnych towarów.

Taki rodzaj transportu jest idealnym rozwiązaniem dla każdemu, komu szczególnie zależy na terminowości dostawy, a także najwyższej gwarancji bezpieczeństwa przewożonych rzeczy. Transport dedykowany polega na maksymalnym dopasowaniu się do potrzeb Klientów, którzy zdecydowali się powierzyć nam swoje towary.

Zalety transportu dedykowanego

W transporcie dedykowanym – co już zostało zaakcentowane – najważniejszy jest czas oraz bezpieczeństwo. To jednak nie wszystkie zalety, jakie niesie ze sobą obsługa tylko jednego zlecenia. Poznaj pozostałe korzyści wspomnianej usługi.

Wybór najkrótszej oraz najprostszej trasy pozwala znacznie skrócić czas przewozu, a tym samym szybciej dotrzeć do miejsca docelowego.

Dostarczenie ładunku możliwe jest o dowolnej porze dnia, a szczegóły są zawsze indywidualnie ustalane z naszymi Klientami.

Pełna kontrola nad powierzoną nam przesyłką to gwarancja najwyższego poziomu bezpieczeństwa.

Wybierz transport dedykowany – zaufaj doświadczeniu Grupy Berto

Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu i skorzystaj z dedykowanej usługi, jaką jest transport dedykowany. Doświadczeni kierowcy, a także bogate zaplecze pojazdów i dokładne analizy trasy sprawiają, że każdy rodzaj ładunku dotrze w maksymalnie krótkim czasie od nadawcy do odbiorcy. Wybierając taką formę transportu, mają Państwo pewność, że każda przesyłka dotrze na bezpiecznie do miejsca docelowego, pomijając po drodze wszelkie centra logistyczne.

Oferujemy też szereg innych usług związanych z transportem – między innymi wynajem pojazdów z HDS, transport farmaceutyczny czy specjalne usługi transportowe dla branży budowlanej.

Kompleksowe usługi w zakresie transportu dedykowanego

Transport dopasowany do Państwa potrzeb. 

5000
pojazdów w Europie

Zapewniamy kompleksowe wsparcie:

  • Elastyczna oferta ukierunkowana na Państwa potrzeby
  • Szkolenie i doradztwo w zakresie jazdy ekologicznej, w celu ułatwienia wyboru najlepszych dla Państwa pojazdów ekologicznych
  • Optymalizacja dostaw

Zwiększamy dostępność poprzez proaktywne oraz skoordynowane zarządzanie:

  • Flota pojazdów w 60% podłączona do najnowszych rozwiązań cyfrowych
  • Monitorowanie ciągłości procesu konserwacji uwzględniające zużycie materiałów
  • Dostosowanie zarządzania planami konserwacji

Wesprzeć Państwa w transformacji energetycznej Waszego sprzętu

  • Zainwestować w alternatywne źródła energii w zależności od Państwa potrzeb oraz ograniczeń biznesowych
  • Wsparcie w zakresie zmiany wielkości floty oraz kanału dystrybucji
  • Optymalizacja śladu węglowego