TRANSPORT,
KTÓRY SŁUżY PAŃSTWU

Transport rusztowań

Rusztowania to specjalne tymczasowe konstrukcje, dzięki którym możliwe jest wykonywanie różnych prac na wysokościach. Właśnie z tego powodu stanowią niezbędne wyposażenie na niemal każdym placu budowy. Ich użycie jest niezbędne do tego, aby prace na wysokościach zostały wykonane z zachowaniem niezbędnych standardów bezpieczeństwa. Nasza firma oferuje transport rusztowań na miejsce prowadzenia prac budowlanych, co jest gwarancją tego, że wszystkie elementy zawsze dotrą na czas i będę prawidłowo zabezpieczone przed możliwym uszkodzeniem.

Rusztowania są niezbędne w czasie budowy oraz remontów budynków, montażu elementów wykończeniowych, montażu okien, tynkowania lub malowania. Przewożenie metalowych podestów wymaga jednak specjalnego samochodu, który jest dostosowany do transportu elementów o znacznej wadze oraz wymiarach. Specjalny samochód dostawczy, prowadzony przez doświadczonego kierowcę, stanowi gwarancję tego, że rusztowania zawsze dotrą na plac budowy w ustalonym czasie.

Profesjonalny transport rusztowań na plac budowy

Zamówienie montażu rusztowania wraz z jego wcześniejszym transportem do dowolnego miejsca, to usługa, na którą decydują się liczne firmy świadczące prace budowlane, jak też osoby prywatne. Przewożenie tych z pozoru prostych konstrukcji wymaga jednak zachowania szczególnej ostrożności, a także pojazdu dostosowanego do wielkości elementów rusztowania. W przypadku małych części wystarczy samochód dostawczy, jeżeli jednak na Państwa placu budowy niezbędne są profesjonalne rusztowania, wówczas niezbędne będzie użycie odpowiedniego samochodu dostawczego.

Grupa Berto zajmuje się profesjonalnym transportem rusztowań wprost na plac budowy, co w znaczny sposób skraca termin oczekiwania na niezbędne konstrukcje. Dzięki naszej pomocy prace budowlane mogą zostać rozpoczęte w ustalonym terminie. Doświadczeni kierowcy oraz specjalne pojazdy przystosowane do przewożenia dużych konstrukcji stanowią gwarancję tego, że rusztowanie znajdzie się w miejscu docelowym zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Jak należy przewozić rusztowania?

To, w jaki sposób przewożone są wspomniane konstrukcje, uzależnione jest w dużej mierze od ich wielkości. Do transportu dedykowane są specjalne samochody ciężarowe, a wszystkie elementy są odpowiednio zabezpieczone przed możliwym uszkodzeniem. Przewożony towar jest zawsze w pełni chroniony, a dodatkowo specjaliści z Grupy Berto zawsze dobierają optymalną trasę, jeżeli chodzi o szybkie dotarcie w miejsce docelowe.

Dlaczego warto zlecić transport rusztowań Grupie Berto?

Stosowanie urządzeń i specjalnych konstrukcji jest niezbędne podczas prac budowlanych o różnym poziomie skomplikowania. Rusztowania będą niezbędną pomocą dla murarzy, tynkarzy, malarzy, a także innych osób zajmujących się pracami na wysokości. Dlaczego warto zlecić usługę transportu rusztowań naszej firmie?

1. Posiadamy bogatą flotę pojazdów, która pozwala dopasować samochód ciężarowy do potrzeb konkretnego zlecenia.

2. Do każdego przewozu podchodzimy indywidualnie, zapewniając najlepszy wariant trasy, co pozwala skrócić czas dostawy konstrukcji.

3. Wszystkie przewożone ładunki są odpowiednio zabezpieczone przed możliwym uszkodzeniem lub kradzieżą.

4. Doświadczeni kierowcy dbają nie tylko o bezpieczeństwo towaru, ale także innych uczestników ruchu drogowego, dlatego przewóz przebiega zawsze na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na profesjonalny transport rusztowania, co jest najlepszą opcją dla każdego, kto ceni sobie niezawodne rozwiązania. Nasza firma oferuje także transport szalunków oraz transport kontenerów, które również są niezbędnym elementem wyposażenia licznych placów budowy.

Jako doświadczona firma transportowa świadczymy usługi dla klientów z wielu branż. Sprawdź także naszą ofertę na transport HDS, transport kontenerów oraz transport szalunków. Z nami zrealizujesz każde zlecenie.

Kompleksowe rozwiązania w zakresie transportu rusztowań

Rusztowania to konstrukcje niezbędne na niemal każdym placu budowy. Nasza firma oferuje profesjonalny transport rusztowań.

Doświadczenie operatorów oraz bogata flota pojazdów to gwarancja, że rusztowania zawsze dotrą na miejsce w ustalonym terminie.  

Transport rusztowań z wykorzystaniem pojazdów przystosowanych do przewozu ponadgabarytowych ładunków o znacznej masie

Doświadczeni kierowcy, posiadający wszelkie niezbędne uprawnienie do obsługi HDS

Gwarancja, że każde zlecenie w zakresie transportu rusztowań zostanie wykonane w określonym terminie