TRANSPORT,
KTÓRY SŁUżY PAŃSTWU

transport kontenerów, transport kontenerów biurowych

Transport kontenerów

Transport drogowy kontenerów oraz innych ładunków o dużych gabarytach wymaga użycia pojazdów, które pozwolą na ich bezpieczny załadunek, przewóz kontenerów w odpowiednim zabezpieczeniu, a następnie sprawny rozładunek we wskazanym miejscu. W tym celu wykorzystuje się samochody ciężarowe wyposażone w HDS, jednak nie każda firma budowlana posiada je w swoim wyposażeniu.

W takim przypadku idealnym rozwiązaniem jest transport kontenerowy wykonany przez doświadczoną firmę transportową, która posiada specjalistyczny sprzęt niezbędny do wykonania takiego zlecenia. Grupa Berto do wielu lat świadczy kompleksowe usługi związane z przewozem kontenerów morskich, biurowych, magazynowych czy sanitarnych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, aby zapewnić naszym Klientom proces transportu najlepiej dopasowany do ich potrzeb.

Na czym polega transport kontenerów?

Kontenery posiadają bardzo szerokie zastosowanie i wykorzystywane są w licznych branżach. Mogą służyć między innymi jako pomieszczenia biurowe, sanitarne czy magazynowe. Ich mobilność pozwala na ich przenoszenie w dowolne miejsce, jednak sprawny i bezpieczny przewóz kontenerów lądowych wymaga odpowiedniego pojazdu, który wyposażony jest w specjalny hydrauliczny dźwig samochodowy.

W ten sposób transport kontenerów morskich, biurowych lub sanitarnych przebiega sprawnie i bez ryzyka, że konstrukcja zostanie uszkodzona podczas jej przenoszenia na samochód.

Transportu kontenerów i jego zalety – postaw na niezawodny przewóz kontenerów na place budowy

W trakcie przewozu ładunków bardzo ważne jest to, aby zlecenie zostało wykonane w ustalonym terminie, a także z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa. Transport kontenerowy wymaga z jednej strony samochodu ciężarowego, a z drugiej – doświadczonego przewoźnika oraz optymalnie dobranej trasy. Nasza firma od lat zajmuje się profesjonalnym transportem dla wielu branż. Jakie są zalety współpracy z nami?

Oferujemy przewóz kontenerów morskich, biurowych lub magazynowych z użyciem specjalistycznego sprzętu, co pozwala na terminowe zrealizowanie każdego zlecenia. Kontenery pełnią różne funkcje na placach budowy i nie tylko, dlatego bardzo ważne jest to, aby znalazły się w ustalonym miejscu na czas. Dzięki temu można szybko podjąć prace budowlane lub te związane z obsługą klienta, ponieważ kontenery mogą też pełnić rolę punktów usługowych. Specjaliście z Grupy Berto pomogą Państwu dopasować nie tylko sprzęt, ale także trasę, która będzie optymalna w celu zminimalizowania czasu potrzebnego na dostarczenie. Jeżeli zastanawiają się Państwo, ile kosztuje przewóz kontenerów lądowych, zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia wszelkich szczegółów zlecenia.

Transport kontenerów i nie tylko

Oferujemy profesjonalny transport kontenerów oraz innych niezbędnych na placach budowy konstrukcji. Zajmujemy się między innymi transportem szalunków oraz rusztowań. Oferujemy rodzaj transportu dopasowany do specyfiki różnych branż – budowlanej, spożywczej (transport w kontrolowanej temperaturze) czy farmaceutycznej.

Naszą specjalnością jest także między innymi transport HDS, transport szalunków czy transport rusztowań.

Kompleksowe i niezawodne rozwiązania w zakresie transportu kontenerów

Kontenery mogą pełnić na placach budowy różne funkcje. Dzięki nam, mają Państwo pewność, że zawsze zostaną one dostarczone w wyznaczonym terminie. Takie rozwiązanie z pewnością wpłynie na podniesienie standardów pracy.

Oferujemy transport pustych kontenerów z użyciem profesjonalnego sprzętu, obsługiwanego przez doświadczonych kierowców.