Transport farmaceutyczny oraz OTC

leki bez recepty lekarskiej

Specyfika transportu farmaceutycznego

Transport farmaceutyczny obejmuje przewóz różnych produktów farmaceutycznych, jak leki, szczepionki, suplementy diety bądź materiały medyczne, od producenta do punktu docelowego, jakim są najczęściej szpitale, apteki lub inne placówki medyczne. To bardzo wymagające dziedzina transportu, dlatego wymaga nie tylko ogromnego doświadczenia ze strony kierowców, ale także niezawodności pojazdów, odpowiedniej przestrzeni ładunkowej i dokładnej analizy trasy. Aby zapewnić odpowiednie warunki podczas transportu leków, należy spełniać szereg bardzo rygorystycznych wymogów.

Produkty lecznicze muszą być przede wszystkim zabezpieczone przed uszkodzeniem mechanicznym. Kolejne ważne czynniki to zapewnienie odpowiedniej temperatury i wilgotności powietrza podczas całego procesu przewozu. Nasze pojazdy spełniają wszystkie wymagania, dzięki czemu transport leków przebiega sprawnie i z zachowaniem obowiązujących standardów bezpieczeństwa, jakie określa między innymi prawo farmaceutyczne.

Transport leków – dlaczego warto nam zaufać?

Wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam stworzyć silną oraz rozpoznawalną na arenie międzynarodowej markę. Oto główne powody, dla których warto powierzyć transport leków i innych produktów leczniczych specjalistom z Grupy Berto.

  • Transport farmaceutyków to nie tylko specjalistyczne pojazdy, ale także wiedza i doświadczenie. Nasza firma od ponad 50 lat świadczy kompleksowe usługi w zakresie transportu drogowego towarów, dlatego można nam zaufać.
  • Podczas transportu leków stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo, dokładnie analizujemy trasy i robimy wszystko, aby farmaceutyki w możliwie najkrótszym czasie dotarły do odbiorców.
  • Dedykowane pojazdy spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa przewozu leków, a także niezbędne certyfikaty. Na bieżąco monitorujemy temperaturę w kontenerach chłodniczych.
  • Gwarantujemy bezpieczne oraz terminowe dostawy ładunków.

Wybierz transport leków zgodny z najwyższymi standardami – GDP

Transport farmaceutyczny stanowi kluczowy element w łańcuchu dostaw produktów leczniczych. Dzięki niemu pacjenci mają zapewniony dostęp do leków oraz innych wyrobów potrzebnych dla zdrowia. Oferowany przez Grupę Berto transport leków spełnia wszelkie wymagane standardy bezpieczeństwa.

Świadczymy usługi transportu farmaceutycznego zgodne z GDP (ang. Good Distribution Practice) – Dobre Praktyki Dystrybucyjne. Jest to uznawany na arenie międzynarodowej system jakościowy dla firm, które zajmują się transportem oraz magazynowaniem leków. Dokładamy wszelkich starań, aby maksymalnie zadbać o najwyższą jakość świadczonych usług.

Zapewniamy także transport chłodniczy dla branży spożywczej. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie. Zapraszamy kontaktu i nawiązania współpracy w zakresie usług transportowych.

Transport farmaceutyczny – Warszawa i inne miasta

Usługa związana z transportem farmaceutycznym w Warszawie oferuje szybką oraz bezpieczną dostawę produktów medycznych. Nowoczesna flota pojazdów jest specjalnie przystosowana do przewozu leków, szczepionek oraz innych wrażliwych materiałów medycznych. W czasie przewozu na bieżąco monitorowane są temperatura oraz wilgotność w samochodzie dostawczym, co gwarantuje zachowanie optymalnych warunków do transportu leków. Zespół wykwalifikowanych kierowców oraz sprawna logistyka to gwarancja tego, że leki zawsze dotrą do czas w wyznaczone miejsce – na przykład od aptek lub szpitali. Nasze usługi związane z transportem farmaceutycznym w Warszawie oraz wielu innych miastach są idealnym rozwiązaniem dla placówek medycznych, które potrzebują niezawodnego i profesjonalnego partnera w zakresie przewozu farmaceutyków w temperaturze kontrolowanej.

Transport farmaceutyczny zgodny ze standardami GDP – zaufaj doświadczeniu Grupy Berto

Jesteście Państwo odpowiedzialni za produkcję i dystrybucję leków oraz produktów medycznych? Są to wymagające zadania, związane ze stałą odpowiedzialnością. Każdego dnia podejmujemy te wyzwania dla naszych klientów z sektora zdrowia.

Grupa Berto oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie transportu farmaceutycznego w temperaturze kontrolowanej. Zajmujemy się przewozem leków, preparatów medycznych, szczepionek czy suplementów diety do aptek, szpitali, a także dla branży spożywczej lub biotechnologicznej. Z naszych usług korzystają firmy farmaceutyczne, które stawiają na bezpieczeństwo oraz najwyższą jakość podczas dostawy farmaceutyków. Doświadczenie pracowników oraz specjalnie dedykowane pojazdy stanowią gwarancję terminowej i niezawodnej dostawy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty dotyczącej transportu leków i innych preparatów medycznych.

 

Inteligentne rozwiązania

Dedykowani kierowcy

W tej dziedzinie należy zaufać partnerowi, który regularnie szkoli i towarzyszy swoim kierowcom w transporcie specjalistycznym produktów farmaceutycznych. Nie może być mowy o przerwach w świadczeniu usług, dlatego gwarantujemy ten sam poziom kompetencji naszych zespołów oraz zapewniamy wszystkie zmiany dzienne dla dobrego samopoczucia pacjentów i personelu medycznego.

Pojazdy dostosowane

Podczas transportu leków o kontrolowanej temperaturze, pojazdy muszą być dostosowane do przewożonych towarów, ale także do przepisów wewnętrznych.

Zindywidualizowana organizacja

Organizujemy Państwa trasy zgodnie z segmentami oraz zapewniamy ich nieprzerwane funkcjonowanie przez 365 dni w roku.