Dystrybucja żywności oraz Produktów Świeżych

Dystrybucja żywności oraz produktów świeżych to bardzo wymagająca gałąź transportu. Wymaga ona nie tylko odpowiedniego samochodu, ale także doświadczonego kierowcy. Przede wszystkim musimy mieć na uwadze to, że wiele produktów spożywczych wymaga tego, aby przewozić je w specjalnych warunkach, gdzie panują optymalna temperatura i wilgoć.

Kolejna ważna kwestia to zaplanowanie trasy tak, aby wszystkie produkty dotarły na czas do odbiorcy. W branży spożywczej oraz gastronomicznej ma to kluczowe znaczenie dla powodzenia w biznesie. 

Grupa Berto od wielu lat oferuje niezawodne rozwiązania w zakresie transportu produktów spożywczych. Dowozimy artykuły świeże oraz mrożonki, a także niezbędne towary – napoje, mąka, cukier i wiele innych. Sprawdź szczegóły oferty i zaufaj naszemu doświadczeniu w zakresie transportu artykułów spożywczych. 

Transport artykułów spożywczych – postaw na profesjonalistów z Grupy Berto

Transport artykułów spożywczych podlega wielu restrykcyjnym normom. Wiele produktów posiada określony termin przydatności do spożycia, a ich świeżość może być zachowana tylko w określonych warunkach. Dystrybucja żywności oraz produktów świeżych wymaga rzetelnego przygotowania. Kluczową rolę odgrywa organizacja transportu, gdzie panują określone warunki, dopasowane do rodzaju przewożonego ładunku. Bardzo ważne są nie tylko temperatura i wilgoć, ale też prawidłowe zabezpieczenie towarów przed uszkodzeniem bądź rozsypaniem się.

Podczas transportu artykułów spożywczych liczy się czas – doświadczeni pracownicy wybierają najkrótszą trasę, aby zamówienia zawsze dotarły w ustalonym terminie do odbiorców. Jakie są najważniejsze zalety współpracy z naszą firmą? Grupa Berto gwarantuje między innymi: 

  • transport produktów spożywczych w profesjonalnych warunkach,
  • zabezpieczenie artykułów spożywczych przed możliwym uszkodzeniem;
  • dobór optymalnej trasy, aby zamówienie dotarło w możliwie najkrótszym czasie,
  • zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa oraz higieny podczas przewozu.

Od lat znajdujemy się w czołówce firm transportowych, które stawiają na najwyższy poziom świadczonych usług. Nasi kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie, a do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, aby zapewnić realizację zlecenie na wysokim poziomie.

Dystrybucja żywności oraz produktów świeżych – zapraszamy do współpracy

Dystrybucja żywności oraz produktów świeżych odgrywa bardzo ważną rolę w łańcuchu dostaw. To od firmy transportowej zależy, czy wszystkie artykuły dotrą na czas do odbiorców, jakimi są sklepy, restauracje czy inne lokale gastronomiczne. Transport artykułów spożywczych powinien się odbywać z zachowaniem standardów higieny. Jeżeli chcą mieć Państwo pewność, że powierzacie swój biznes profesjonalistom, zapraszamy do nawiązania współpracy z Grupą Berto.

Spełniamy potrzeby Państwa klientów oraz angażujemy się dla wspólnej przyszłości

Produkty mrożone oraz świeże, napoje, mąka i inne artykuły spożywcze są codziennie oczekiwane przez profesjonalistów z zakresu przemysłu spożywczego. Nasze zobowiązanie polega na zapewnieniu ich dystrybucji przy jednoczesnym zagwarantowaniu ich integralności i jakości.

Inteligentne rozwiązania

Dedykowani kierowcy

Potrzebujecie Państwo kierowców, którzy są przeszkoleni w zakresie przestrzegania łańcucha chłodniczego żywności oraz obowiązujących norm sanitarnych, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo konsumenta docelowego. Chcecie Państwo powierzyć swoje towary partnerowi, który zna się na obsłudze towarów łatwo psujących się podczas załadunku i rozładunku, jak również na dobrych praktykach higienicznych Kierowcy, których oddajemy do Państwa dyspozycji są przeszkoleni i przestrzegają wszystkich tych kryteriów dla Państwa komfortu.

Pojazdy dostosowane

Potrzebujecie Państwo specjalistycznych pojazdów przemysłowych dostosowanych do Państwaproduktów i miejsc dostaw: ciężarówek chłodni dwu- lub trzytemperaturowych, cystern spożywczych, plandek. Wspólnie określimy najbardziej odpowiedni pojazd dostosowany do Państwa potrzeb. Ponadto nasze technologie pokładowe gwarantują doskonałą identyfikowalność przewożonych produktów.

Zindywidualizowana organizacja

Dla Państwa czas od odbioru do dostawy jest kwestią podstawową. Dlatego też Grupa Berto współpracuje z Państwa zespołami, aby stworzyć zindywidualizowaną, niezawodną organizację, dzięki której Państwa terminy zostaną dotrzymane. Czy macie Państwo szczyty aktywności, które narzuca Państwu wysoki sezon? Nie ma żadnego problemu, dostosowujemy się do Państwa sezonowości.

Nasi klienci o tym mówią

Firmę Berto-KMTrans Sp. z o.o. z naszą firmą łączy wieloletnia współpraca, rozpoczęła się w 2018 roku i jest do dzisiaj z powodzeniem kontynuowana.
Działamy w sektorze usług dedykowanych gastronomii, głównie w zakresie sprzedaży i realizacji dostaw zaopatrzenia do licznych punktów odbioru swoich klientów.
Proces kompletacji zamówień i transport odbywa się w wysokich standardach IFS LOGISTICS.
Transport realizowany jest w warunkach temperatury kontrolowanej, wymaga zachowania wysokich standardów bezpieczeństwa transportu żywności i dotrzymania terminowości dostaw.
Firma Berto-KMTrans jest częścią naszego łańcucha dostaw, zarówno w dostawach bezpośrednich do klientów końcowych, jak i w dostawach pośrednich (liniowych), do punktów przeładunkowych, zlokalizowanych na terenie całej Polski.
Powierzenie firmie Berto KMTrans tak ważnego dla nas zadania, jest potwierdzeniem zaufania, jakim darzymy naszego Partnera, jego wysokich standardów oferowanych nam usług transportowych, elastyczności współpracy przy stale zmieniających się warunkach zewnętrznych prowadzenia biznesu.

Rekomendujemy firmę Berto KMTrans jako sprawdzonego Partnera w biznesie.

Dyrektor Logistyki, z dużej grupy spożywczej