TRANSPORT,
KTÓRY SŁUżY PAŃSTWU

Transport kontenerów morskich

Transport drogowy kontenerów morskich to usługa, która pozwala na ich sprawny oraz bezpieczny przewóz pod dowolny adres wskazany przez zleceniodawcę. Jako doświadczona firma spedycyjna posiadamy specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu możemy dopasować się do indywidualnych możliwości każdego klienta, jak również charakteru danego zlecenia. Przewożenie towarów drogą lądową jest rozwiązaniem posiadającym wiele zalet. Przede wszystkim pozwala nam znacznie zminimalizować koszty przewozu, a także wybrać najlepszy wariant trasy. Wykorzystanie transportu drogowego do przewozu kontenerów morskich pozwala dodatkowo na ich dostarczenie w wybrane miejsce, a nie tylko do wskazanego portu, co jest jedynym rozwiązaniem, kiedy decydujemy się na transport drogą morską.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej specjalnej oferty na przewóz kontenerów morskich. Dzięki indywidualnemu oraz elastycznemu podejściu do każdego zlecenie gwarantujemy, że kontenery zawsze dotrą na czas we wskazane miejsce, a do tego są odpowiednio zabezpieczone przez cały okres przewozu.

Wybierz niezawodny transport kontenerów morskich – zaufaj Grupie Berto

Transport kontenerowy wymaga od firmy zajmującej się tego typu usługami z jednej strony odpowiednio dopasowanych pojazdów, a z drugiej doświadczenia kierowców. Transport towarów, jakimi są kontenery morskie, powinien się odbywać z zachowaniem szczególnej ostrożności nie tylko w czasie pokonywania trasy w miejsce docelowe, ale także podczas załadunku i rozładunku.

Grupa Berto zajmuje się profesjonalnych transportem różnych rodzajów kontenerów od wielu lat. Pozwoliło nam to zgromadzić niezbędną wiedzę i doświadczenie, które wykorzystujemy w codziennej pracy. Przewóz kontenerów morskich odbywa się z wykorzystaniem samochodów ciężarowych wyposażonych w dźwig hydrauliczny. Specjalistyczny sprzęt pozwala zminimalizować ryzyko uszkodzeń w czasie podnoszenia, a następnie opuszczania kontenerów. Jest też rozwiązaniem znacznie bardziej elastycznym niż często wykorzystywany transport morski, ponieważ pozwala dostarczyć kontener w dowolnie wybrane miejsce.

Zalety transportu drogowego kontenerów morskich

Transport drogowy kontenerów morskich posiada wiele zalet, co przyczynia się do znacznego zwiększenia jego popularności. Przede wszystkim taki rodzaj transportu jest znacznie bardziej ekonomiczny, co doskonale sprawdza się głównie na średnich i krótkich trasach. Kolejną zaletą jest szybkość dostawy – nasi specjaliści zawsze wybierają najlepszy wariant trasy, aby zagwarantować Państwu terminowość realizowanego zlecenia. Pozwala to również dostarczyć kontener wprost pod wskazany adres.

Stałe monitorowanie trasy, jaką pokonują nasze pojazdy, to gwarancja tego, że dotrą one na miejsce w bezpieczny sposób. Sprawdź też nasze niezawodne rozwiązania na transport drogowy kontenerów biurowych.

Spełniamy potrzeby Państwa klientów oraz angażujemy się dla wspólnej przyszłości

Grupa Berto działa w branży handlowej i budowlanej od ponad 50 lat, udostępniając Państwu nasze pojazdy przemysłowe oraz przeszkolonych w branży kierowców na potrzeby Państwa placów budowy lub dostaw do Państwa klientów: podjazdy, załadunki i rozładunki, dostawy do domów prywatnych.