TRANSPORT,
KTÓRY SŁUżY PAŃSTWU

Grupa Berto
Wynajem pojazdów dostawczych z kierowcą

Samochody dostawcze to pojazdy wręcz niezastąpione w wielu branżach. Właśnie na nich opiera się bardzo często sprawny, bezpieczny oraz terminowy transport drogowy towarów. Liczne firmy decydują się oczywiście na zakup własnej floty pojazdów, jednak w wielu przypadkach znacznie bardziej korzystnym rozwiązaniem jest skorzystanie z kompleksowej usługi, jaką jest wynajem aut dostawczych wraz z kierowcami.

Grupa Berto oferuje wynajem samochodów dostawczych z kierowcą, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem i pozwala na sprawne rozwijanie prowadzonego biznesu. Tego typu usługa już w latach 50. XX wieku pojawiła się we Francji, a obecnie stała się niezwykle popularna niemal w całej Europie. Nasza firma umożliwia wynajem samochodów dostawczych idealnie dopasowanych do specyfiki danego zlecenia. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami. U nas możesz wypożyczyć samochód dostawczy dla wielu branż.

Wynajem samochodów dostawczych z kierowcami – idealne rozwiązanie dla Twojej firmy

Wynajem samochodów dostawczych z kierowcą to rozwiązanie cieszące się coraz większą popularnością nie tylko wśród osób działających w branży transportowej. Każdy, kto prowadzi własny biznes, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że każdego dnia trzeba być przygotowanym na szereg niezaplanowanych sytuacji. Dzieję się tak między innymi w przypadku awarii służbowych pojazdów lub niedoboru pracowników. Wówczas należy szybko znaleźć korzystne wyjście z sytuacji, które nie zaważy na losach naszego biznesu. Jeżeli działania związane są z koniecznością przewozu ładunku, idealnym rozwiązaniem jest wynajem samochodu dostawczego wraz z doświadczonym kierowcą.

Taka opcja sprawia, że nie musimy zmieniać zaplanowanych działań ani rezygnować z nowych zleceń. Nasza oferta na wynajem aut dostawczych jest w pełni dopasowana do indywidualnych potrzeb twojej firmy. Przy wynajmie samochodów dostawczych mają Państwo możliwość nawiązania długoterminowej współpracy lub jednorazowego zlecenia. W ten sposób nie ma potrzeby rezygnowania z przyjmowania nowych zleceń na przykład w sytuacji chwilowego braku personelu lub awarii posiadanych samochodów dostawczych.

Wynajem samochodów dostawczych z kierowcą – zalety rozwiązania

W dzisiejszym zglobalizowanym świecie zapotrzebowanie na profesjonalne usługi transportowe stale wzrasta. Wiele firm niezależnie od swojej wielkości, bardzo często musi dostarczyć produkty do klientów na czas, zapewniając wysoką jakość obsługi. W takim przypadku wynajem aut dostawczych z kierowcą staje się niezwykle korzystnym rozwiązaniem. Jakie są mocne strony takiego rozwiązania? Przede wszystkim elastyczność i dostępność, które są nieocenione w biznesie. Można wynająć samochód dostawczy na krótki lub długi okres, w zależności od indywidualnych potrzeb i wymagań firmy. Jest to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy potrzebują tymczasowej floty pojazdów dostawczych lub mają sezonowe zapotrzebowanie na większą ilość dostaw.

Wypożyczalnia samochodów dostawczych z kierowcami pozwala zaoszczędzić cenny czas i koszty związane z zatrudnianiem i szkoleniem kierowców oraz utrzymaniem własnej floty pojazdów. Nasza firma dostarcza kompletną usługę, w której zawarte są wszystkie koszty związane z pojazdem, ubezpieczeniem, serwisem i paliwem. Nie ma konieczności angażowania się w długoterminowe zobowiązania finansowe związane z zakupem i utrzymaniem własnej floty. Wynajmując samochód dostawczy z kierowcą, możesz liczyć na profesjonalną obsługę i doświadczonych kierowców. Grupa Berto działa w branży od wielu lat. Posiadamy duże grono stałych klientów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu. Oferujemy pomoc w załatwieniu wszelkich formalności, fachową obsługę oraz konkurencyjne ceny.

Kompleksowe usługi w zakresie wynajmu samochodów dostawczych z kierowcą

Transport dopasowany do Państwa potrzeb. 

5000
pojazdów w Europie

Zapewniamy kompleksowe wsparcie:

  • Elastyczna oferta ukierunkowana na Państwa potrzeby
  • Szkolenie i doradztwo w zakresie jazdy ekologicznej, w celu ułatwienia wyboru najlepszych dla Państwa pojazdów ekologicznych
  • Optymalizacja dostaw

Zwiększamy dostępność poprzez proaktywne oraz skoordynowane zarządzanie:

  • Flota pojazdów w 60% podłączona do najnowszych rozwiązań cyfrowych
  • Monitorowanie ciągłości procesu konserwacji uwzględniające zużycie materiałów
  • Dostosowanie zarządzania planami konserwacji

Wesprzeć Państwa w transformacji energetycznej Waszego sprzętu

  • Zainwestować w alternatywne źródła energii w zależności od Państwa potrzeb oraz ograniczeń biznesowych
  • Wsparcie w zakresie zmiany wielkości floty oraz kanału dystrybucji
  • Optymalizacja śladu węglowego