TRANSPORT,
KTÓRY SŁUżY PAŃSTWU

Grupa Berto
transport krajowy

Grupa Berto od niemal pół wieku świadczy kompleksowe usługi transportowe dla klientów z różnych branż. W tym czasie udało nam się stworzyć silną i rozpoznawalną na arenie międzynarodowej markę, dla której priorytetem jest rzetelność oraz terminowość realizacji dostawy. Jednym z sektorów naszej działalności jest transport krajowy. Każdego miesiąca realizujemy około 3000 dostaw na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Przekonaj się, dlaczego warto zaufać naszej wiedzy oraz doświadczeniu. Postaw na sprawdzone rozwiązania i wybierz krajowy transport drogowy, którym zajmą się niezawodni kierowcy z naszej firmy.

Transport krajowy – czym jest?

Mówiąc o transporcie krajowym, mamy na myśli terminowy, sprawny i – co najważniejsze – bezpieczny przewóz towarów na terytorium jednego państwa. Warto podkreślić, że z takiej oferty korzystają nie tylko duże firmy, ale również klienci indywidualni. W każdym z tych przypadków staramy się możliwie najlepiej dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu mogą Państwo liczyć nie tylko na szybką realizację zlecenia, ale także optymalizację kosztów.

W przypadku transportu krajowego bardzo ważne jest to, aby usługa była realizowana przez doświadczonych przewoźników. Grupa Berto w ramach transportu krajowego oferuje przewóz towarów pojazdami spełniającymi wszelkie wymogi i normy bezpieczeństwa. Kierowcy z wieloletnim doświadczeniem, doskonale znający polskie drogi oraz specyfikę tego rodzaju transportu, gwarantują zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa. 

Transport krajowy – dlaczego warto zaufać Grupie Berto?

W ramach transportu krajowego oferujemy profesjonalny transport towarów na terenie Polski. Takie rozwiązanie posiada wiele korzyści, dlatego w wielu sytuacjach jest bardzo chętnie wybieraną opcją. Oto kilka powodów, dla których warto postawić na krajowy transport drogowy.

 • Optymalizacja kosztów – oferujemy atrakcyjne ceny usług i profesjonalne doradztwo.
 • Terminowość dostaw – wybrana trasa kursu zawsze dobierana jest przez kierowców tak, aby dostarczyć ładunki w możliwie krótkim czasie.
 • Bezpieczeństwo – przewozy towarów odbywają się z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa, a nad ich realizacją zawsze czuwa doświadczony kierowca z Grupy Berto.
 • Bogata flota pojazdów – posiadamy duży wybór samochodów ciężarowych, które są zawsze najlepiej dopasowane do potrzeb konkretnego zlecenia.

Wykonywanie działalności gospodarczej, jaką jest transport krajowy, to doświadczenie połączone z wiedzą, a także dedykowanymi pojazdami o odpowiedniej ładowności. Dzięki temu przewóz oraz sam przejazd odbywają się sprawnie i bez zbędnych postojów.

Od czego zależy cena transportu krajowego?

Transport krajowy w Polsce to bardzo atrakcyjne rozwiązanie również pod względem ekonomicznym. To właśnie z tego powodu jest tak chętnie wybierany nie tylko przez firmy, ale również indywidualnych zleceniodawców. Warto wiedzieć, że ostateczny koszt transportu krajowego w dużej mierze zależy od kilku czynników.

Należy pamiętać, aby uwzględnić między innymi rodzaj załadunku i dedykowany dla niego pojazd, długość trasy czy czas realizacji. Jeżeli interesuje Państwa transport krajowy oferowany przez Grupę Berto i chcecie poznać więcej szczegółów, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Nasza obietnica

Oferujemy Państwu wachlarz rozwiązań dla transportu krajowego, stanowiących prawdziwy zestaw narzędzi dla naszych klientów

3000
dostaw miesięcznie w Polsce

Wsparcie i optymalizacja potrzeb transportowych

 • Szeroka gama pojazdów dostosowanych do różnych potrzeb biznesowych
 • Doradztwo w zakresie oszczędności CO2, pojazdów ekologicznych
 • Optymalizacja dostaw w celu uniknięcia pustych kursów

Rozwiązania w zakresie przepływów, sezonowości orazrozwiązania w obszarze zarządzania kryzysowego

 • Określanie wielkości niezbędnych zasobów (sezon wysoki i niski)
 • Mobilizacja zasobów w przypadku sytuacji awaryjnych
 • Dostarczanie rozwiązań w sytuacjach awaryjnych

Odpowiedzialność i jakość

 • Technicy, którzy zawsze są gotowi wysłuchać Państwa potrzeb
 • Know-how, aby pomóc Państwu w rozwiązywaniu wszelkich problemów
 • Zobowiązanie do szybkiego działania