Jak wynająć samochód dostawczy wraz z kierowcą?

Musicie zarządzać szczytem aktywności, bardzo wyraźną sezonowością, potrzebą punktualności lub dłuższą trasą? Państwa firma wymaga powtarzających się dostaw, ale nie chcecie brać dodatkowej odpowiedzialności związanej z zarządzaniem ludźmi i materiałami? Wynajem samochodu dostawczego wraz z kierowcą pozwala na ciągłe dostosowywanie floty w celu kontynuowania lub rozwijania działalności.

Zasada wynajmu samochodu dostawczego z kierowcą powstała we Francji w połowie XX wieku, a następnie rozpowszechniła się w całej Europie. Dowodem na to, że sprawdza się to znakomicie, jest rosnąca liczba firm działających w tym sektorze. Ta oferta może być rozwiązaniem wielu problemów, niezależnie od tego, czy działacie w dziedzinie transportu zawodowo, czy nie.

Głównym celem wynajmu samochodu dostawczego wraz z kierowcą jest niewątpliwie to, aby nie stracić okazji biznesowych, które mogą pojawić się znienacka lub po prostu zapewnienie możliwości kontynuacji zaplanowanej usługi w przypadku wystąpienia nieprzewidzianych zdarzeń, szczytów lub poszerzenia działalności.

Jeśli Państwa firma dysponuje tylko małymi ciężarówkami, ale wyjątkowo potrzebujecie większej ciężarówki lub takiej, która posiada specyficzne cechy, których nie posiadacie Państwo w swojej ofercie (dźwig, wywrotka, frezarka itp.), warto skorzystać z usług wypożyczalni. Mogą to być zarówno zlecenia bardzo okazjonalne jak i długoterminowe.

Długoterminowe umowy najmu pozwalają na duże zaangażowanie ze strony wynajmującego i najemcy. Kierowca staje się prawdziwym ambasadorem marki leasingobiorcy wśród jego klientów. Sam pojazd może być w pełni obrandowany w barwach leasingobiorcy, co wzmocni jego wizerunek na przemierzanych trasach.

Ludzie i środki,
bez ograniczeń

Wynajem samochodu ciężarowego wraz z kierowcą oznacza uwolnienie się od wszelkich ograniczeń związanych z zatrudnieniem personelu oraz zużyciem pojazdów.

Wynajem samochodu ciężarowego z kierowcą oznacza zapewnienie codziennej obecności kierowcy w trakcie trwania zlecenia, niezależnie od okoliczności (zwolnienie lekarskie, urlop, szkolenie, itp.). Regularny kierowca zostaje zastąpiony, a zarządzanie zasobami ludzkimi jest dla Państwa przejrzyste.

Nie musicie się martwić o rekrutację i liczne etapy szkolenia. Wreszcie, obowiązki związane z przepisami transportowymi są uwzględniane i integrowane z mapą trasy każdego kierowcy.

Wynajem ciężarówki z kierowcą oznacza również, że nie ma przerwy w świadczeniu usług w przypadku awarii ciężarówki lub udziału w wypadku. Oznacza to pewność posiadania najnowszych pojazdów, konserwowanych i serwisowanych w warsztatach firmy, do której należą.

Wynajęcie ciężarówki wraz z kierowcą oznacza również, że możecie Państwo skupić się na swojej podstawowej działalności i rozwijać ją, eliminując aspekt „transportowy”.

A więc jaka jest Państwa sytuacja? Czy macie czas, aby zrealizować wszystkie plany? Czy wolicie, abyśmy zrobili to za Was?

Prosimy o pozostawienie nam komentarza, aby skontaktować się z naszym zespołem.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Share This